• wydawnictwa  multimedialne

    wydawnictwa multimedialne

    albumy, leksykony, encyklopedie
  • 1
Legiony i początki wojska II Rzeczypospolitej w obrazie i pieśni

Leksykon wydany przeze mnie pod firmą KGL Planet s.c. w koedycji z Domem Wydawniczym Bellona. Płyta powstała na kanwie książkowego wydania albumu "Legiony Polskie" redagowanego przez Michała Klimeckiego. Wykonana w technologii CD-EXTRA. Poza programem znajduje się na niej 14 pieśni legionowych w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego WP, które mogą być odsłuchiwane w odtwarzaczu CD.

wydanie polsko - angielskie

zawartość: informacje na temat działań niepodległościowych, powstania i walk Legionów, noty biograficzne żołnierzy, oryginalne dokumenty pokazujące odrodzenie II Rzeczypospolitej, ponad 800 zdjęć, kilkanaście sekwencji filmowych, noty biograficzne legionistów, opisy jednostek i ważniejszych zdarzeń, opisy pierwszych mundurów wojska II Rzeczypospolitej, słowa, nuty oraz zapis dźwiękowy pieśni w wykonaniu solistów, chóru i orkiestry reprezentacyjnego zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

rok wydania: 2000, ISBN: 83-88692-00-3

Witryna wykorzystuje analityczne i profilujące pliki cookie, zarówno własne jak i stron trzecich, w celu świadczenia usług zgodnie z preferencjami wyrażonymi przez Ciebie podczas nawigacji po sieci oraz zbierania statystyk poprzez system Google Analytics. Jeśli kontynuujesz korzystanie z Witryny wybierając jej dowolny element, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie.
Ok