• wydawnictwa  multimedialne

    wydawnictwa multimedialne

    albumy, leksykony, encyklopedie
  • 1
Komputerowy Leksykon Łowiecki

Leksykon wydany przeze mnie pod firmą KGL Planet s.c. w koedycji z Domem Wydawniczym Bellona. Oparty o wydanie książkowe "Vademecum Myśliwego" Stanisława Godlewskiego. W wersji multimedialnej znacznie wzbogacony i uaktualniony. Idealny dla wszystkich pasjonatów sztuki łowieckiej.

zawartość: 1500 haseł, ponad 500 zdjęć i rycin, unikalne głosy zwierząt, kompletne sygnały łowieckie, słownik terminów łowieckich, akty prawne, opisy zwierzyny, psów i broni myśliwskiej, zasady polowań, zwyczaje i gwary myśliwskie, przepisy kulinarne, humor. Miłośnicy sztuki znajdą tu również kilkadziesiąt reprodukcji obrazów o tematyce łowieckiej.

rok wydania: 2000, ISBN: 83-11-09220-6

Witryna wykorzystuje analityczne i profilujące pliki cookie, zarówno własne jak i stron trzecich, w celu świadczenia usług zgodnie z preferencjami wyrażonymi przez Ciebie podczas nawigacji po sieci oraz zbierania statystyk poprzez system Google Analytics. Jeśli kontynuujesz korzystanie z Witryny wybierając jej dowolny element, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie.
Ok