Projekt strony internetowej szkoły spadochronowej Skydive Chełm
Projekt strony internetowej szkoły spadochronowej Skydive Chełm

realizacja: 02.2018

 

Witam na stronie internetowej Szkoły Spadochronowej SKYDIVE, która jakiś czas temu działała przy lotnisku w Depułtyczach Królewskich koło Chełma. Jako webmaster tej strony, chciałbym podzielić się tym projektem jako częścią mojego portfolio.

Strona ta była funkcjonalną platformą, dzięki której pasjonaci skoków spadochronowych mogli uzyskać informacje o szkoleniach, kursach oraz atrakcjach oferowanych przez Szkołę SKYDIVE.

Chociaż Szkoła Spadochronowa SKYDIVE zakończyła swoją działalność w 2019 roku, jestem dumny, że mogłem przyczynić się do stworzenia tej strony, która przekazywała pasję i radość związane z tą niesamowitą dziedziną sportu.

Dzięki unikalnemu designowi, zwięzłym informacjom i funkcjonalności, strona pomagała przyciągać entuzjastów i uczestników, którzy z ogromnym entuzjazmem wyruszali na niezapomniane przygody podczas skoków ze spadochronem.

Zapraszam Cię do zapoznania się z tym projektem w moim portfolio. Pomimo, iż Szkoła Spadochronowa SKYDIVE już nie działa, strona pozostaje pamiątką tego wspaniałego etapu w historii spadochroniarstwa w Depułtyczach Królewskich.